KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14556075
nr 1455 6075
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Signerad Juniskär 60. Akvarell, bildmått: 16x24, yttermått inklusive ram: 34x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:31:53
18/3 22:33:21
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg